ArtdecoRoll it Disc Eyeliner eyeliner z obrotową tarczą aplikacyjną

2×
Artdeco Roll it Disc Eyeliner eyeliner z obrotową tarczą aplikacyjną
Artdeco Roll it Disc Eyeliner eyeliner z obrotową tarczą aplikacyjną
odcień Black

Kod: ART3531 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Artdeco Roll it Disc Eyeliner
Właściwości

Wyraziste spojrzenie zapewni Ci w sposób łatwy i natychmiastowy eyeliner Artdeco Beauty of Nature Roll it Disc. Innowacyjny aplikator w postaci małego, obrotowego dysku ułatwia malowanie i zapewnia precyzyjny efekt.

Właściwości:

  • nakłada kolor równomiernie, tworząc precyzyjną linię przy przeciąganiu na powiece
  • szybko zasycha i nie rozmazuje się
  • intensywna pigmentacja i nasycona, matowa czerń
  • odpowiedni także do wrażliwych oczu i dla osób noszących szkła kontaktowe

Jak stosować:
Przyłożyć kółko do linii rzęs i płynnym ruchem rysować obracającym się kółkiem kreskę wzdłuż oka. Przesuwać od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego. Aby uzyskać efekt kocich oczu, należy lekko przeciągnąć kreskę w zewnętrznym kąciku oka ku skroniom.

Właściwości

Odcień
czarny
Konsystencja
fluid

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.

Recenzje Artdeco Roll it Disc Eyeliner2