Artdeco Exfoliating Body Scrub

peeling rewitalizujący do ciała

Artdeco Exfoliating Body Scrub peeling rewitalizujący do ciała
Artdeco Exfoliating Body Scrub peeling rewitalizujący do ciała
Ginger & Goji Berry 200 ml

Kod: ART3674 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Kup jeden z produktów marki Artdeco powyżej 50 zł a otrzymasz w prezencie tusz do rzęs zwiększający objętość i podkręcający Perfect Volume Mascara.
Artdeco Exfoliating Body Scrub
Ginger & Goji Berry 200 ml

Opis produktu Artdeco Exfoliating Body Scrub

Peeling do ciała Artdeco Exfoliating Body Scrub usunie ze skóry obumarłe komórki i zapewni jej doskonałą miękkość.

Właściwości:

  • rewitalizuje skórę
  • usuwa obumarłe komórki skóry
  • doskonale zmiękcza

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.