Skip to main content

AramisAramis zestaw upominkowy (dla mężczyzn)

Aramis Aramis zestaw upominkowy (dla mężczyzn)
Aramis Aramis zestaw upominkowy (dla mężczyzn)
Nowość
Zaoszczędź
320,00

Zaoszczędź 12%
279,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 279,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: ARA01556

Aramis woda toaletowa 60 ml + Aramis antyprespirant w sprayu 200 ml

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a zestaw perfum męskich Aramis Aramis w pięknym opakowaniu to radość ukryta w wielu flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zestawu i miej pewność, że wybrałeś doskonały prezent.

Właściwości:

  • doskonały pomysł na prezent
  • sprawi radość każdemu mężczyźnie
  • opakowanie prezentowe
  • zapach szyprowy
  • zapach drzewny

Zawartość zestawu:

  • Aramis woda toaletowa 60 ml
  • Aramis antyprespirant w sprayu 200 ml

Sposób użycia:
Możesz powtórzyć aplikację kiedykolwiek w ciągu dnia. Odpowiedni do codziennego stosowania.

Ważna uwaga

Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F. Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z oczami.
Cały tekst

Skład

Rodzaj opakowania
spray
Grupy zapachów
szyprowe, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Perfumy Aramis | Aramis - klasyczny męski zapach. Aramis to seria klasycznych perfum prestiżowej kosmetycznej marki Estée Lauder. W chwili powstania w 1964 r. Aramis jako pierwszy zaprezentował ofertę ekskluzywnych zapachów dla mężczyzn. Aktualnie ma w swoim portfolio całą serię bardzo udanych klasycznych i stylowych, nowoczesnych perfum.
Nazwa marki pochodzi od bohatera „Trzech muszkieterów” Aleksandra Dumasa, a Aramis - najbardziej elegancki z muszkieterów - na pewno by się jej nie powstydził. Już pierwsze perfumy - Aramis Aramis for Men - stały się uwielbianym klasykiem i do dziś można je znaleźć w sprzedaży, co zawdzięczają swojej ponadczasowości. To zapach dla mężczyzn, którzy cenią tradycję i klasykę; jego kompozycja jest oparta na bardzo męskich drzewnych, intensywnych nutach. Są to jedne z niewielu perfum na współczesnym rynku, w których łatwo wyczuć intensywny zapach skóry.
Inne bardzo popularne perfumy marki Aramis to szyprowy zapach Aramis Devin, drzewno-szyprowy Aramis 900 lub Aramis Tuscany Per Uomo, należący do kategorii zapachów paproci (fougère). Z najnowszych produktów warto wspomnieć na przykład Aramis Life, świeży, cytrusowy i aromatyczny zapach, kojarzony z nazwiskiem legendarnego tenisisty André Agassiego.
Te i inne zapachy marki Aramis można dziś kupić w ponad 130 krajach świata i wciąż są symbolem klasycznej męskości i wyrafinowania. W ich tworzeniu uczestniczą znani kompozytorzy zapachów, między innymi Bernard Chant, Ilias Ermenidis, Claude Delville, Raymond Matts, Edouard Flechier, Yves Tanguy i Jean-Claude Delville. Zapachy marki Aramis już od pół wieku wybierają mężczyźni hołdujący klasyce, prestiżowi i wyrafinowanej męskości.