Aquafresh Intense Clean Deep ActionPasta do zębów z aktywnymi mikrokryształkami

1×
Aquafresh Intense Clean Deep Action Pasta do zębów z aktywnymi mikrokryształkami
Aquafresh Intense Clean Deep Action Pasta do zębów z aktywnymi mikrokryształkami
75 ml
7,20

Kod: AQF1417 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
już jutro sobota 6.06.2020
Nasze sklepy
już jutro sobota 6.06.2020

Opis produktu Aquafresh Intense Clean Deep Action

Pasta do zębów dla palaczy Aquafresh Intense Clean Deep Action ma intensywne działanie wybielające. Usuwa powierzchniowe przebarwienia zębów i ogranicza powstawanie osadu.

Właściwości:

  • usuwa przebarwienia po paleniu papierosów
  • wzmacnia szkliwo zębów

Sposób użycia:
Stosuj zgodnie z instrukcją.

O marce Aquafresh

Marka Aquafresh jest jednym z najbardziej znanych producentów produktów do higieny jamy ustnej. Kompleksowe portfolio produktów obejmuje podstawowe i zarazem najważniejsze elementy właściwej pielęgnacji zębów i jamy ustnej - pasty do zębów, szczoteczki i płyny do płukania jamy ustnej. Dzięki nowoczesnemu podejściu, odkryciom naukowym i nieustałym innowacjom, Aquafresh oferuje sprawdzoną jakość, praktyczny design i rozsądną cenę.
Marka Aquafresh (pierwotnie Aqua-Fresh) istnieje na rynku od 1973 r. Powstała pod skrzydłami firmy farmaceutycznej Beecham Group, która jest obecnie częścią koncernu międzynarodowego GlaxoSmithKline. Pierwotna forma symbolizowała „podwójną ochronę“ - biały pasek z fluorem dla ochrony zębów i niebieski „aqua“ dla świeżego oddechu. Dziesięć lat później została ona zmieniona na „triple protection“ poprzez dodanie czerwonego składnika dla zdrowych dziąseł. Trzy paski - czerwony, biały i niebieski są od 1983 r. zarejestrowanym znakiem handlowym Aquafresh. Do produkcji past szybko dołączyła produkcja szczoteczek, płynów do płukania jamy ustnej, nici dentystycznych i innych produktów pomocnych w pielęgnacji całej jamy ustnej.
W parze z wyborem odpowiedniej pasty powinien iść wybór dobrej szczoteczki do zębów.

Recenzje Aquafresh Intense Clean Deep Action