Antonio Puig Quorum

woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml

3×
Antonio Puig Quorum woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
58,90

Kod: APU0946 | Ponad 20 szt. w magazynie

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 23.05.2019
Nasze sklepy
już jutro czwartek 23.05.2019
Antonio Puig Quorum
woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml | 58,90

Opis perfum Antonio Puig Quorum

Woda po goleniu dla mężczyzn Antonio Puig Quorum doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Odświeży skórę, podrażnioną i zaczerwienioną po goleniu, dostarczy jej nowej dawki energii, nada przyjemny zapach.

O marce Antonio Puig

Antonio Puig był hiszpańskim pisarzem, który w 1914 r. zajął się produkcją perfum i założył firmę pod swoim nazwiskiem. W chwili obecnej obejmuje ona kilka mniejszych marek - powstają tu na przykład zapachy dla Zary, Mango i innych.
Punktem zwrotnym dla firmy stał się rok 1980, kiedy to Antonio Puig podpisał umowę z marką Carolina Herrera na tworzenie i sprzedaż jej perfum, a sukcesy w tej dziedzinie miały odbicie w przemyśle modowym. Wkrótce również inne marki odzieżowe zaczęły interesować się produkcją wyjątkowych zapachów. Antonio Puig tworzy również perfumy dla wielu sławnych osobistości. Jedną z pierwszych był Antonio Banderas, a w ostatnim czasie do tego grona dołączyła Shakira.
Podsumowując, Antonio Puig jest prawdziwym mistrzem w przenoszeniu charakteru i stylu różnych marek modowych do świata perfum.

Ocena Antonio Puig Quorum

Dodać nową opinię

4.0
3 ocena
1
2
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne