Antonio Puig Quorumwoda po goleniu dla mężczyzn

3×
Antonio Puig Quorum woda po goleniu dla mężczyzn
Antonio Puig Quorum woda po goleniu dla mężczyzn
100 ml
55,90

Kod: APU0946 | W magazynie

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 31.03.2020

Opis perfum Antonio Puig Quorum

Woda po goleniu dla mężczyzn Antonio Puig Quorum doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Odświeży skórę, podrażnioną i zaczerwienioną po goleniu, dostarczy jej nowej dawki energii, nada przyjemny zapach.

O marce Antonio Puig

Antonio Puig był hiszpańskim pisarzem, który w 1914 r. zajął się produkcją perfum i założył firmę pod swoim nazwiskiem. W chwili obecnej obejmuje ona kilka mniejszych marek - powstają tu na przykład zapachy dla Zary, Mango i innych.
Punktem zwrotnym dla firmy stał się rok 1980, kiedy to Antonio Puig podpisał umowę z marką Carolina Herrera na tworzenie i sprzedaż jej perfum, a sukcesy w tej dziedzinie miały odbicie w przemyśle modowym. Wkrótce również inne marki odzieżowe zaczęły interesować się produkcją wyjątkowych zapachów. Antonio Puig tworzy również perfumy dla wielu sławnych osobistości. Jedną z pierwszych był Antonio Banderas, a w ostatnim czasie do tego grona dołączyła Shakira.
Podsumowując, Antonio Puig jest prawdziwym mistrzem w przenoszeniu charakteru i stylu różnych marek modowych do świata perfum.

Recenzje Antonio Puig Quorum