Annick Goutal Mandragore

woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

1×
Annick Goutal Mandragore woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
Annick Goutal Mandragore woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
100 ml

Kod: ANG0326 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Annick Goutal Mandragore
100 ml

Opis perfum Annick Goutal Mandragore

Annick Goutal Mandragore to czarujący zapach dla mężczyzn, który łączy w sobie przeciwności i budzi wrażenie tajemniczego oraz urzekającego. Perfumy Mandragore docenią wszyscy namiętni mężczyźni, którzy poszukują dla siebie czegoś nowego i oryginalnego.

W nutach głowy zapachu Annick Goutal Mandragore oczarują Cię wyjątkowe akordy bergamoty, które są stylowo dopełnione delikatnym i aromatycznym pieprzem. Serce zapachu skrywa w sobie drobne listki mięty, świeże gwiazdki anyżu, kontrastujący ciepły imbir, szałwię i uroczego irysa. Czarujący wiciokrzew i upojne labdanum tworzą interesujące zakończenie. Ekskluzywne perfumy męskie Annick Goutal będą świetnym dodatkiem do wieczorowego stroju.

Perfumy marki Annick Goutal cechują się pieczołowicie dobranymi esencjami i ich wyszukanymi kombinacjami. Zapach dla mężczyzn Annick Goutal Mandragore obudzi w Tobie namiętność i prawdziwe emocje.

Skład

Głowa
bergamotka, pieprz
Serce
anyż gwiaździsty, imbir, irys, macierzanka piaskowa, szałwia
Podstawa
bukszpan, labdanum
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Annick Goutal

Perfumy Annick Goutal | Annicj Goutal  - perfumy zrodzone z uczuć i talentu. Marka perfum Annick Goutal jest oryginalna już ze względu na samą osobę założycielki, od której imienia wzięła swą nazwę. Annick Goutal była odnoszącą sukcesy pianistką i modelką, jednak kilka wydarzeń w jej życiu sprawiło, że zwróciła się w zupełnie innym kierunku. Dopiero perfumiarstwo stało się jej życiową pasją.
Swoje pierwsze perfumy wydała w 1980 r. W tamtym czasie miała za sobą bolesny rozpad związku, z którego pozostała jej córka Camille i poważna choroba. Później jednak znów uśmiechnął się do niej los i wyszła za miłość ze swojego dzieciństwa. W 1977 r. spotkała perfumiarza Henri Sorsana i kolejne siedem lat poświęciła na rozwój swego wrodzonego talentu – doskonałego węchu.
Pierwsze trzy perfumy - Folavril, Passion i Eau d'Hadrien – jednoznacznie pokazały, że Annick Goutal jest niezwykle utalentowana. Wraz z otworzeniem pierwszego butiku w Saint Germain zrodziła się nowa gwiazda wśród marek perfumiarskich. Każdy z zapachów Annick Goutal jest niezwykle specyficzny i zainspirowany kimś lub czymś ważnym w życiu ich twórczyni. Wszystkie charakteryzują się mistrzowską równowagą nut i perfekcyjną harmonią.
Wielu stałych klientów twierdzi, że jeśli raz poczujesz któreś z perfum Annick Goutal, na zawsze zostaniesz miłośnikiem tej marki. Na przykład nieporównywalny zapach Eau d'Hadrien pokochała Madonna, ale jest to tylko jedna spośród wielu gwiazd, które zachwyciły się marką Annick Goutal.
Kiedy w 1999 r. Annick Goutal zmarła, pozostawiła po sobie 25 wyjątkowych perfum dla kobiet i mężczyzn. Tradycja kontynuowana jest przez jej córkę Camille, która z pomocą Isabelle Doyen stara się o zachowanie wysokiej jakości perfum. Filozofia marki od lat jest niezmienna i oparta jest na założeniu, że ponadczasowość tradycji i dziedzictwa marki tkwi w wyrażaniu prawdziwych uczuć, które odzwierciedlają perfumy.

Ocena Annick Goutal Mandragore

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne