Annick Goutal Eau de Charlotte

Annick Goutal Eau de Charlotte
Annick Goutal Eau de Charlotte
100 ml
359,30

Kod: ANG0121 | 5 w magazynie

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 9.06.2020
Nasze sklepy
wtorek 9.06.2020

Opis perfum Annick Goutal Eau de Charlotte
Skład

Annick Goutal Eau De Charlotte to cudowny, owocowo - kwiatowy zapach dla romantycznych kobiet. Perfumy te otworzą Twoje wrażliwe wnętrze, a następnie podkreślą Twoje naturalne piękno. Właścicielki zapachu Eau De Charlotte są delikatne, wrażliwe i urocze.

Nuty głowy perfum Annick Goutal Eau De Charlotte zawierają kwitnącą i upojną lilię, a także dojrzałe porzeczki. Kwiatowe serce reprezentują nuty figlarnej konwalii i urzekającej mimozy. Interesująca podstawa jest dopełniona przez wyjątkowe kakao i słodką wanilię. Luksusowe perfumy damskie Annick Goutal możesz mieć na sobie przez cały dzień.

Czarujący zapach dla kobiet Annick Goutal Eau De Charlotte będzie pieścić Twoje zmysły przez przyjemnie długi czas. Ich niezastąpiony aromat podkreśli Twoje naturalne piękno.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarna porzeczka, lilia
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
konwalia, mimoza
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia, kakao
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Annick Goutal

Perfumy Annick Goutal | Annicj Goutal  - perfumy zrodzone z uczuć i talentu. Marka perfum Annick Goutal jest oryginalna już ze względu na samą osobę założycielki, od której imienia wzięła swą nazwę. Annick Goutal była odnoszącą sukcesy pianistką i modelką, jednak kilka wydarzeń w jej życiu sprawiło, że zwróciła się w zupełnie innym kierunku. Dopiero perfumiarstwo stało się jej życiową pasją.
Swoje pierwsze perfumy wydała w 1980 r. W tamtym czasie miała za sobą bolesny rozpad związku, z którego pozostała jej córka Camille i poważna choroba. Później jednak znów uśmiechnął się do niej los i wyszła za miłość ze swojego dzieciństwa. W 1977 r. spotkała perfumiarza Henri Sorsana i kolejne siedem lat poświęciła na rozwój swego wrodzonego talentu – doskonałego węchu.
Pierwsze trzy perfumy - Folavril, Passion i Eau d'Hadrien – jednoznacznie pokazały, że Annick Goutal jest niezwykle utalentowana. Wraz z otworzeniem pierwszego butiku w Saint Germain zrodziła się nowa gwiazda wśród marek perfumiarskich. Każdy z zapachów Annick Goutal jest niezwykle specyficzny i zainspirowany kimś lub czymś ważnym w życiu ich twórczyni. Wszystkie charakteryzują się mistrzowską równowagą nut i perfekcyjną harmonią.
Wielu stałych klientów twierdzi, że jeśli raz poczujesz któreś z perfum Annick Goutal, na zawsze zostaniesz miłośnikiem tej marki. Na przykład nieporównywalny zapach Eau d'Hadrien pokochała Madonna, ale jest to tylko jedna spośród wielu gwiazd, które zachwyciły się marką Annick Goutal.
Kiedy w 1999 r. Annick Goutal zmarła, pozostawiła po sobie 25 wyjątkowych perfum dla kobiet i mężczyzn. Tradycja kontynuowana jest przez jej córkę Camille, która z pomocą Isabelle Doyen stara się o zachowanie wysokiej jakości perfum. Filozofia marki od lat jest niezmienna i oparta jest na założeniu, że ponadczasowość tradycji i dziedzictwa marki tkwi w wyrażaniu prawdziwych uczuć, które odzwierciedlają perfumy.

Recenzje Annick Goutal Eau de Charlotte