Annick Goutal Duel

woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

Annick Goutal Duel woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
100 ml

Kod: ANG0389 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Annick Goutal Duel
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Annick Goutal Duel

Annick Goutal Duel to bardzo przyjemny zapach dla mężczyzn, który został wprowadzony na rynek w 2003 roku. Od tego czasu zapach zyskał wielu wielbicieli w każdej grupie wiekowej. Annick Goutal Duel to drzewny zapach dla mężczyzn posiadających romantyczną naturę.

Jest delikatny, ciepły i zmysłowy. Doskonale stopi się z Tobą i będzie się prezentować bardzo naturalnie. Perfumy zawierają świeże nuty drzewa pomarańczowego i zielonej herbaty. W tle można wyczuć przyjemną skórzaną nutę, podobną do aromatu świeżo kupionej, nowej skórzanej kurtki.

Stopniowo zapach łączy się z piżmem, tytoniem i korzeniem irysa. Ma to miejsce w sercu i podstawie perfum. Annick Goutal jest znana z tego, że jej perfumy są odzwierciedleniem wspomnień ważnych momentów i osób z jej życia.

Duel nie jest wyjątkiem i również zabierze Cię na promenadę Twoich własnych, najpiękniejszych wspomnień. Annick Goutal Duel to perfumy dla wrażliwego mężczyzny. Polecamy aplikować je wieczorem. Świetnie umocnią romantyczny nastrój podczas zachodu słońca.

Skład

Głowa
bergamotka, ostrokrzew
Podstawa
piżmo, tytoń
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Annick Goutal

Perfumy Annick Goutal | Annicj Goutal  - perfumy zrodzone z uczuć i talentu. Marka perfum Annick Goutal jest oryginalna już ze względu na samą osobę założycielki, od której imienia wzięła swą nazwę. Annick Goutal była odnoszącą sukcesy pianistką i modelką, jednak kilka wydarzeń w jej życiu sprawiło, że zwróciła się w zupełnie innym kierunku. Dopiero perfumiarstwo stało się jej życiową pasją.
Swoje pierwsze perfumy wydała w 1980 r. W tamtym czasie miała za sobą bolesny rozpad związku, z którego pozostała jej córka Camille i poważna choroba. Później jednak znów uśmiechnął się do niej los i wyszła za miłość ze swojego dzieciństwa. W 1977 r. spotkała perfumiarza Henri Sorsana i kolejne siedem lat poświęciła na rozwój swego wrodzonego talentu – doskonałego węchu.
Pierwsze trzy perfumy - Folavril, Passion i Eau d'Hadrien – jednoznacznie pokazały, że Annick Goutal jest niezwykle utalentowana. Wraz z otworzeniem pierwszego butiku w Saint Germain zrodziła się nowa gwiazda wśród marek perfumiarskich. Każdy z zapachów Annick Goutal jest niezwykle specyficzny i zainspirowany kimś lub czymś ważnym w życiu ich twórczyni. Wszystkie charakteryzują się mistrzowską równowagą nut i perfekcyjną harmonią.
Wielu stałych klientów twierdzi, że jeśli raz poczujesz któreś z perfum Annick Goutal, na zawsze zostaniesz miłośnikiem tej marki. Na przykład nieporównywalny zapach Eau d'Hadrien pokochała Madonna, ale jest to tylko jedna spośród wielu gwiazd, które zachwyciły się marką Annick Goutal.
Kiedy w 1999 r. Annick Goutal zmarła, pozostawiła po sobie 25 wyjątkowych perfum dla kobiet i mężczyzn. Tradycja kontynuowana jest przez jej córkę Camille, która z pomocą Isabelle Doyen stara się o zachowanie wysokiej jakości perfum. Filozofia marki od lat jest niezmienna i oparta jest na założeniu, że ponadczasowość tradycji i dziedzictwa marki tkwi w wyrażaniu prawdziwych uczuć, które odzwierciedlają perfumy.

Ocena Annick Goutal Duel

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!