Amouage Reflectionzestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Amouage Reflection zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
Amouage Reflection zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
Nowy, nierozpakowany produkt ze 100% zawartością, który ma jedynie uszkodzone opakowanie.
Uszkodzone opakowanie
zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
1254,69

Kod: AMU05103 | 2 w magazynie

Nowy, nierozpakowany produkt ze 100% zawartością, który ma jedynie uszkodzone opakowanie.

woda perfumowana 100 ml + żel pod prysznic 300 ml

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 8.06.2020
Nasze sklepy
wtorek 9.06.2020

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Recenzje Amouage Reflection