Amouage Miniatures Bottles Collection Womenzestaw upominkowy IV. dla kobiet

Amouage Miniatures Bottles Collection Women zestaw upominkowy IV. dla kobiet
Amouage Miniatures Bottles Collection Women zestaw upominkowy IV. dla kobiet
zestaw upominkowy IV. dla kobiet
672,90

Kod: AMU4176 | Ponad 5 szt. w magazynie

woda perfumowana 6 x 7,5 ml

Beloved + Ciel + Dia + Epic + Reflection + Ubar

1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.04.2020
Nasze sklepy
czwartek 9.04.2020

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Recenzje Amouage Miniatures Bottles Collection Women