Amouage Love Mimosawoda perfumowana dla kobiet

Amouage Love Mimosa woda perfumowana dla kobiet
Amouage Love Mimosa woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
100 ml
809,40

Kod: AMU05491 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.04.2020

Opis perfum Amouage Love Mimosa
Skład

Wyjątkowy zapach tej damskiej wody perfumowanej Amouage The Secret Garden Collection: Love Mimosa Woman pozostawia niezapomniane wrażenie u każdego, kto go poczuje. Żółte, bogate kwiaty mimozy wraz z innymi kwiatami i akcentami drzewnymi z tajemniczego ogrodu tworzą wyjątkową kompozycję, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

  • kwiatowo-orientalny zapach
  • dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu
  • idealny do noszenia w ciągu dnia i na wieczór

Skład zapachu
Damska woda perfumowana Amouage The Secret Garden Collection: Love Mimosa Woman przepełniona jest niezwykłymi, wyjątkowymi nutami zapachowymi. Głowa zapachu emanuje intensywnym korzeniem irysa, liściem fiołka i świeżym aromatem cascalone. Serce perfum, tętniące mimozą i gruszką przechodzi stopniowo w ciepłe, orientalne nuty bazy, złożone z ambroksanu, heliotropu i eterycznego ylang-ylang.

Historia zapachu
Damska woda perfumowana Amouage Love Mimosa z serii The Secret Garden Collection została wprowadzona na rynek w roku 2019. Luksusowy flakon o żółtej barwie z żółtym kamieniem w nakrętce nawiązuje do kwiatów mimozy, które są podstawą tej kompozycji zapachowej.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
korzeń irysa, Cascalone®, fioletowy liść
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
gruszka, mimoza
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
ylang-ylang, ambroxan, heliotrop
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Recenzje Amouage Love Mimosa

tracking pixel