Amouage Love Mimosawoda perfumowana dla kobiet

Amouage Love Mimosa woda perfumowana dla kobiet
Amouage Love Mimosa woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Kod: AMU05491 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

  • Opis perfum
  • O marce
  • Recenzje

Opis perfum Amouage Love Mimosa
Skład

Wyjątkowy zapach tej damskiej wody perfumowanej Amouage The Secret Garden Collection: Love Mimosa Woman pozostawia niezapomniane wrażenie u każdego, kto go poczuje. Żółte, bogate kwiaty mimozy wraz z innymi kwiatami i akcentami drzewnymi z tajemniczego ogrodu tworzą wyjątkową kompozycję, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

  • kwiatowo-orientalny zapach
  • dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu
  • idealny do noszenia w ciągu dnia i na wieczór

Skład zapachu
Damska woda perfumowana Amouage The Secret Garden Collection: Love Mimosa Woman przepełniona jest niezwykłymi, wyjątkowymi nutami zapachowymi. Głowa zapachu emanuje intensywnym korzeniem irysa, liściem fiołka i świeżym aromatem cascalone. Serce perfum, tętniące mimozą i gruszką przechodzi stopniowo w ciepłe, orientalne nuty bazy, złożone z ambroksanu, heliotropu i eterycznego ylang-ylang.

Historia zapachu
Damska woda perfumowana Amouage Love Mimosa z serii The Secret Garden Collection została wprowadzona na rynek w roku 2019. Luksusowy flakon o żółtej barwie z żółtym kamieniem w nakrętce nawiązuje do kwiatów mimozy, które są podstawą tej kompozycji zapachowej.

Skład

Głowa
korzeń irysa, Cascalone®, fioletowy liść
Serce
gruszka, mimoza
Podstawa
ylang-ylang, ambroxan, heliotrop
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Recenzje Amouage Love Mimosa