Amouage Miniatures Bottles Collection Men zestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Amouage Miniatures Bottles Collection Men zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
Amouage Miniatures Bottles Collection Men zestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Kod: AMU04454 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Amouage Miniatures Bottles Collection Men
Skład

Nie możesz się zdecydować, który zapach najbardziej Ci odpowiada? Zestaw perfum męskich Amouage Miniatures Bottles Collection Men zawiera miniatury kilku zapachów, z którymi będziesz pachnieć inaczej każdego dnia. Po który sięgniesz najprędzej?

Właściwości:

  • wyjątkowa okazja do wypróbowania kilku zapachów ulubionej marki
  • zawiera mini-wersje produktów
  • doskonały pomysł na prezent

Zawartość zestawu:

  • Lyric, Epic, Memoir, Honour, Interlude, Fate woda perfumowana dla mężczyzn 6 x 7,5 ml

Skład

Grupy zapachów
inne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Amouage

Pełne przepychu zapachy Amouage wyróżnia absolutna wyjątkowość i charakterystyczna elegancja. Niezależna marka tych luksusowych perfum niszowych ma dziś swoją siedzibę w Londynie, ale jej korzenie sięgają daleko na Środkowy Wschód.

Amouage czerpie inspiracje z bogatego i różnorodnego dziedzictwa miejsca swojego powstania – z Sułtanatu Omanu. Markę w 1983 roku założył Jego Wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnąc ożywić sławę arabskich zapachów. Filozofią marki jest tworzenie perfum o prawdziwej wartości artystycznej. Amouage ściśle dobiera tylko najwyższej jakości egzotyczne składniki, do których należy kadzidło z Omanu, wyjątkowa róża z Omanu lub mirra.

Perfumy niszowe Amouage są komponowane w Grasse na południu Francji, uważanym za stolicę świata perfum, co gwarantuje dotrzymanie najwyższych standardów. Zapachy wędrują następnie do wytwórni w Omanie, gdzie około dwóch miesięcy trwa proces maceracji składników. Na koniec wszystkie perfumy Amouage przechodzą dokładną kontrolę jakości i są pakowane prawie wyłącznie ręcznie.

Recenzje Amouage Miniatures Bottles Collection Men