Skip to main content

AmbientairOlphactory Goji Black Tea dyfuzor zapachowy z napełnieniem (Wandering)

Ambientair Olphactory Goji Black Tea dyfuzor zapachowy z napełnieniem (Wandering)
Ambientair Olphactory Goji Black Tea dyfuzor zapachowy z napełnieniem (Wandering)
Zaoszczędź
105,00

Zaoszczędź 20%
100 ml
83,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 83,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ABI01638
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Dyfuzor zapachowy Ambientair Olphactory Goji Black Tea stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu.

Właściwości:

  • świeży zapach
  • owocowy zapach

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Spłukać dokładnie. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną.
Cały tekst

Skład

Złożenie
czarna herbata, goji
Rodzaj zapachu do domu
owocowy, świeży
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Nie ma lepszego uczucia niż to, kiedy po wyczerpującym dniu wracasz do domu, zdejmujesz płaszcz, zamykasz za sobą drzwi i nagle otacza Cię przyjemny zapach. Właśnie dlatego marka Ambientair postawiła sobie za cel produkcję najpiękniejszych zapachów do domu, mieszkania i biura. Niech Twoje zmysły doświadczą efektów jej twórczej pracy.

Historia zapachów Ambientair zaczyna się w roku 1997 w Hiszpanii. Przez wszystkie te lata zapachy marki powstają w tym samym miejscu, firma sama produkuje swoje produkty, a surowce pozyskuje jedynie od zaufanych dostawców z certyfikatami jakości. W procesie produkcji zwraca się uwagę na ochronę środowiska, drzewo do dyfuzorów pozyskuje się ze zrównoważonych lasów, a wszystkie opakowania marki Ambientair pochodzą z recyklingu.

Obecnie zapachy Ambientair tworzą przyjemną atmosferę w domach w ponad 45 krajach świata. Jednym z najbardziej popularnych produktów marki jest odświeżacz do tkanin Ambientair, który stopniowo uwalnia swój aromat i idealnie wypełnia nim garderobę, szafkę do butów, walizkę czy torbę sportową. Każde wnętrze wzbogaci zapachem dyfuzor Ambientair, dostępny w różnych wersjach lub wspaniała aromatyczna świeca zapachowa Ambientair, która pali się przez długie godziny.