AmbientairLacrosse Sandalwood & Bergamot napełnianie do dyfuzorów

Ambientair Lacrosse Sandalwood & Bergamot napełnianie do dyfuzorów
Ambientair Lacrosse Sandalwood & Bergamot napełnianie do dyfuzorów
Zaoszczędź
127,30

Zaoszczędź 32%
250 ml
86,00

W magazynie | 34,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ABI01800
1
Upominek dla Ciebie
Już teraz zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu. Wpisz w koszyku kod home, a zniżka będzie Twoja. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Zapasowy wkład Ambientair Lacrosse Sandalwood & Bergamotzmieni zapach każdego pomieszczenia odpowiednio do Twojego aktualnego nastroju.

Właściwości:

  • świeży zapach
  • drzewny zapach

Sposób użycia:
Wymień wkład zgodnie z załączoną instrukcją.

Ważna uwaga

Spłukać dokładnie. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną. Chronić przed dziećmi. Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Złożenie
bergamotka, drzewo sandałowe
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, świeży
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Nie ma lepszego uczucia niż to, kiedy po wyczerpującym dniu wracasz do domu, zdejmujesz płaszcz, zamykasz za sobą drzwi i nagle otacza Cię przyjemny zapach. Właśnie dlatego marka Ambientair postawiła sobie za cel produkcję najpiękniejszych zapachów do domu, mieszkania i biura. Niech Twoje zmysły doświadczą efektów jej twórczej pracy.

Historia zapachów Ambientair zaczyna się w roku 1997 w Hiszpanii. Przez wszystkie te lata zapachy marki powstają w tym samym miejscu, firma sama produkuje swoje produkty, a surowce pozyskuje jedynie od zaufanych dostawców z certyfikatami jakości. W procesie produkcji zwraca się uwagę na ochronę środowiska, drzewo do dyfuzorów pozyskuje się ze zrównoważonych lasów, a wszystkie opakowania marki Ambientair pochodzą z recyklingu.

Obecnie zapachy Ambientair tworzą przyjemną atmosferę w domach w ponad 45 krajach świata. Jednym z najbardziej popularnych produktów marki jest odświeżacz do tkanin Ambientair, który stopniowo uwalnia swój aromat i idealnie wypełnia nim garderobę, szafkę do butów, walizkę czy torbę sportową. Każde wnętrze wzbogaci zapachem dyfuzor Ambientair, dostępny w różnych wersjach lub wspaniała aromatyczna świeca zapachowa Ambientair, która pali się przez długie godziny.