Skip to main content

AmbientairLacrosse Pompelmo dyfuzor zapachowy z napełnieniem

Ambientair Lacrosse Pompelmo dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Ambientair Lacrosse Pompelmo dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Zaoszczędź
105,00

Zaoszczędź 22%
200 ml
81,50

W magazynie | 40,75 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ABI01393
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Dyfuzor zapachowy Ambientair Lacrosse Pompelmo stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu.

Właściwości:

  • owocowy zapach
  • cytrusowy zapach
  • zwiewny czysty zapach

Sposób użycia:
Otwórz zamknięcie dyfuzora zapachowego i wlej do niego substancję aromatyczną. Zapach z dyfuzora uwalnia się stopniowo za pośrednictwem włożonych patyczków. Im więcej patyczków zanurzymy w naczynku, tym silniej będzie czuć w pomieszczeniu wonną esencję. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Spłukać dokładnie. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną. Unikać kontaktu z oczami.
Cały tekst

Skład

Złożenie
nuty kwiatowe, cytrusy, owoce tropikalne
Rodzaj zapachu do domu
cytrusowy, owocowy, świeży
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Nie ma lepszego uczucia niż to, kiedy po wyczerpującym dniu wracasz do domu, zdejmujesz płaszcz, zamykasz za sobą drzwi i nagle otacza Cię przyjemny zapach. Właśnie dlatego marka Ambientair postawiła sobie za cel produkcję najpiękniejszych zapachów do domu, mieszkania i biura. Niech Twoje zmysły doświadczą efektów jej twórczej pracy.

Historia zapachów Ambientair zaczyna się w roku 1997 w Hiszpanii. Przez wszystkie te lata zapachy marki powstają w tym samym miejscu, firma sama produkuje swoje produkty, a surowce pozyskuje jedynie od zaufanych dostawców z certyfikatami jakości. W procesie produkcji zwraca się uwagę na ochronę środowiska, drzewo do dyfuzorów pozyskuje się ze zrównoważonych lasów, a wszystkie opakowania marki Ambientair pochodzą z recyklingu.

Obecnie zapachy Ambientair tworzą przyjemną atmosferę w domach w ponad 45 krajach świata. Jednym z najbardziej popularnych produktów marki jest odświeżacz do tkanin Ambientair, który stopniowo uwalnia swój aromat i idealnie wypełnia nim garderobę, szafkę do butów, walizkę czy torbę sportową. Każde wnętrze wzbogaci zapachem dyfuzor Ambientair, dostępny w różnych wersjach lub wspaniała aromatyczna świeca zapachowa Ambientair, która pali się przez długie godziny.