Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9 puder ekstra rozświetlający

Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9 puder ekstra rozświetlający
Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9 puder ekstra rozświetlający
Zaoszczędź
166,10

Zaoszczędź 15%
400 g
141,18

35,30 / 100 g, w tym VAT
Kod: ALF01568 | W magazynie

Tylko do użytku profesjonalnego

1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 4.03.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 4.03.2021

Opis produktu Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9
Właściwości

Preparat Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9 skutecznie odbarwia (rozjaśnia) włosy, usuwając z nich ciemny pigment.

Właściwości:

  • zapewnia równomierne rozjaśnienie

Sposób użycia:
Tylko do profesjonalnego użytku.

Właściwości

Zastosowanie
Profesjonalne farby do włosów

O marce Alfaparf Milano

p>Kosmetyki Alfaparf Milano | Alfaparf Milano - profesjonalizm i włoski styl w pielęgnacji włosów. Alfaparf Milano to czołowa włoska marka profesjonalnych produktów do włosów. Już od 30 lat produkuje i doskonali preparaty do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów przy współpracy z najlepszymi światowymi fryzjerami i salonami piękności. Za każdym produktem stoją najbardziej zaawansowane technologie i głęboka znajomość rynku oraz potrzeb profesjonalistów i pozostałych klientów.
Wszystkie produkty marki Alfaparf Milano odznaczają się najwyższą jakością dzięki długoletnim badaniom i innowacjom, potwierdzonymi certyfikatami. Nazwa jednej z największych metropolii modowych świata zawarta w nazwie marki wskazuje, że Alfaparf Milano podąża za najnowszymi trendami.
Alfaparf Milano, należąca do grupy Alfaparf, prawdziwego międzynarodowego magnata w dziedzinie najwyższej jakości kosmetyków, zademonstrowała całemu światu swoją inspirację włoskim stylem i nowatorstwem. Milionom klientów od Europy po Azję oferuje luksusowe środki do pielęgnacji włosów z widocznymi od razu i długotrwałymi efektami. Profesjonalni fryzjerzy na czterech kontynentach stosują najbardziej nowoczesne i zaawansowane produkty do stylizacji właśnie tej marki.
Jeżeli chcesz zapewnić swoim włosom wysokiej jakości pielęgnację i nowoczesną stylizację we włoskim stylu, nie możesz przejść obojętnie obok szerokiej oferty szamponów, odżywek, masek regenerujących, serum, żeli, lakierów, wosków i innych produktów marki Alfaparf Milano odpowiadających na wszystkie potrzeby Twoich włosów.
Alfaparf Milano to codzienna troska o to, aby Twoje włosy dostały to, co najlepsze. We współpracy z profesjonalistami z całego świata. Z dumą i pasją…

Recenzje Alfaparf Milano B&B Bleach High Lift 9