Alexandre.J The Collector: Argentic

woda perfumowana tester unisex 100 ml

Alexandre.J The Collector: Argentic woda perfumowana tester unisex 100 ml
Alexandre.J The Collector: Argentic woda perfumowana tester unisex 100 ml
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Kod: ALJ3380 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Alexandre.J The Collector: Argentic
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Opis perfum Alexandre.J The Collector: Argentic

Woda perfumowana unisex Alexandre.J The Collector: Argentic to idealny zapach dla wszystkich niezależnych kobiet i mężczyzn, żyjących według własnych zasad.

  • drzewny, aromatyczny zapach
  • zapach unisex – dla mężczyzn i kobiet
  • do używania na co dzień

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Alexandre.J

Alexandre J. to francuska marka perfum niszowych tworzonych zgodnie z zasadami tzw. perfumiarstwa wysokiego (haute parfumerie). Czarujące perfumy Alexandre J. skrywają w sobie atmosferę Orientu i francuskiej architektury barokowej. To unikatowe połączenie tak różnorodnych kultur po prostu cię oczaruje!
Założycielem marki jest odnoszący sukcesy projektant i artysta Alexandre.J, który jest miłośnikiem sztuki starożytnej i podróży. Właśnie te dwie jego wielkie pasje mają odzwierciedlenie w jego wyjątkowych perfumach, które skomponowane są z najszlachetniejszych i najcenniejszych składników z całego świata. Perfumy Alexandre.J są pełne emocji i atosfery z dalekich podróży. Wyważone i wyrafinowane esencje perfum zamknięte są we flakonach dopracowanych do najmniejszego szczegółu, do produkcji których stosowane są najlepsze materiały. Ponadto, zdobione są ręcznie. Ich kreatywny design jest dowodem nadzwyczajnego talentu designera Alexandra.J. Podaruj sobie odrobinę sztuki i luksusu z francuskimi perfumami niszowymi Alexandre.J!

Ocena Alexandre.J The Collector: Argentic

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!