Przejdź do głównej zawartości
Alcon OPTI-FREE PureMoist roztwór do szkieł kontaktowych
Alcon OPTI-FREE PureMoist roztwór do szkieł kontaktowych
Sposób podawaniawyrób medyczny

OPTI-FREE® PureMoist® to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, optymalny dla wszystkich soczewek silikonowo-hydrożelowych. Badania potwierdziły, że płyn OPTI-FREE® PureMoist® zapewnia pacjentom komfortowe użytkowanie soczewek do 16 godzin. 

Jest bezpieczny: zapewnia wysoce skuteczną biokompatybilną dezynfekcję; komfortowy: OPTI-FREE® PureMoist® ma formułę HydraGlyde® Moisture Matrix, czyli innowacyjny system nawilżający, który działa niezależnie od łez i przenosi nawilżenie z płynu do oka pacjenta i skuteczny: redukuje ilość osadzających się lipidów i usuwa osady białkowe.

Właściwości:

  • doskonała dezynfekcja
  • długotrwałe nawilżenie
  • do przechowywania, czyszczenia
  • płukania i dezynfekcji

Stosowanie:
Do stosowania w celu codziennego czyszczenia, odświeżenia, opłukiwania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji chemicznej (nie termicznej) oraz przechowywania wszystkich rodzajów miękkich (hydrofilnych) soczewek kontaktowych, zwłaszcza slikonowo-hydrożełowych, zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Ostrzeżenie:
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Osoby uczulone na jakiekolwiek składniki preparatu, nie powinny go stosować. Konieczne jest przestrzeganie zaleceń specjalisty oraz wszystkich instrukcji dla soczewek kontaktowych, dotyczących prawidłowego użytkowania i pielęgnacji soczewek raz produktów do ich pielęgnacji, z pojemnikiem na soczewki włącznie. W przypadku utrzymującego się dyskomfortu, nadmiernego łzawienia, zmian widzenia lub zaczerwienienia oka należy natychmiast zdjąć soczewkę i skontaktować się ze specjalistą, ponieważ problem może ulec nasileniu.

Sposób przygotowania/stosowania (dawkowanie):

  • Po otwarciu należy zużyć w ciągu 6 miesięcy. 

AlconOPTI-FREE PureMoist wyrób medyczny roztwór do szkieł kontaktowych

58,70
Korzystniej o 24%
300 ml
44,50

W magazynie | 14,83 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: ACO00002
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 3.06.2024
Nasze sklepy
poniedziałek 3.06.2024