Alcina Decorative

mineralna baza pod cienie

Alcina Decorative mineralna baza pod cienie
Alcina Decorative mineralna baza pod cienie
8 ml

Kod: ALC0208 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Alcina Decorative
8 ml

Opis produktu Alcina Decorative

Podkład pod cienie do powiek Alcina Decorative Decorative wzmocni intensywność cieni i zapewni ich perfekcyjną trwałość.

Właściwości:

  • ułatwia malowaniu oczu
  • przedłuża perfekcyjny wygląd makijażu oczu
  • ma wspaniałe właściwości kryjące
  • utrwala cień do powiek, który utrzyma się aż do momentu demakijażu

Sposób użycia:
Nanieś cienką warstwę podkładu na całą powiekę i równomiernie rozprowadź. Następnie nałóż cień do powiek.

O marce Alcina

Kosmetyki Alcina oferują kompletną pielęgnację uwzględniającą indywidualne potrzeby każdej kobiety! Pierwszy raz możesz rozkoszować się wspaniałym uczuciem, jakie dają kosmetyki dostosowane do Ciebie.
Marka Alcina koncentruje się głównie na wysokiej jakości wszystkich produktów oraz na czystości poszczególnych składników. Są one starannie dobrane i poddawane wielokrotnym testom. Co więcej, marka Alcina stawia na składniki pochodzenia naturalnego, takie jak alantoina, oleje roślinne, witaminy i inne.
Historię marki Alcina datuje się od 1905 roku, kiedy w niemieckim Bielefeldzie farmaceuta Dr Wolff założył zakład chemiczno-farmaceutyczny. Firma zaczęła stopniowo wprowadzać na rynek leki i niezwykle skuteczne produkty kosmetyczne, do których należy również znakomity szampon Alpecin.
Z biegiem lat firma się rozwijała, poszerzała swój asortyment i zdobyła wielkie zaufanie klientów. Obecnie kosmetyki Alcina są dostępne i cenione w ponad 35 krajach na całym świecie.