AjmalPurely Orient Vetiver woda perfumowana unisex

Ajmal Purely Orient Vetiver woda perfumowana unisex
Ajmal Purely Orient Vetiver woda perfumowana unisex
Zaoszczędź
920,00

Zaoszczędź 10%
75 ml
828,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 1104,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AJM00629
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Zapomnij o regułach, granicach i limitach. Woda perfumowana unisex Ajmal Purely Orient Vetiver idealnie nadaje się dla każdego, kto pragnie wyróżniać się z tłumu.

  • oryginalny zapach dla oryginalnej osobowości
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, wetiweria
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
paczuli, cyprys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
szafran, drzewo sandałowe, piżmo, agar
Grupy zapachów
aromatyczne, przyprawowe, drzewne

Ajmal to firma mająca siedzibę w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marka została założona przez Late Haji Ajmal w Indiach w latach 50. poprzedniego stulecia. Jest to rodzinna firma kierowana od początku przez dynastię Ajmal, której każdy członek pełni określoną funkcję. W krótkim czasie od powstania zaczęła dobrze prosperować, koncentrując się na produkcji perfum. Ajmal to synonim luksusu i wysokiej jakości. Dzięki współpracy z czołowymi markami perfumeryjnymi z Europy, a przede wszystkim z Francji, Włoch, Szwajcarii i Niemiec, powoli trafia do świadomości klientów z tej części świata. Warto dodać, że na Bliskim Wschodzie marka ta należy do czołowych producentów perfum.