Skip to main content

AjmalPurely Orient Santal woda perfumowana unisex

Ajmal Purely Orient Santal woda perfumowana unisex
Ajmal Purely Orient Santal woda perfumowana unisex
Wyprzedaż
Zaoszczędź
920,00

Zaoszczędź 41%
75 ml
538,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 717,33 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AJM00626
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Otul się zapachem, który stanie się częścią Ciebie i Twoim znakiem rozpoznawczym. Wodę perfumowaną unisex Ajmal Purely Orient Santal pokochasz już za pierwszym powąchaniem! Nigdy nie przestanie Cię zaskakiwać.

  • dla wszystkich, którzy lubią wyróżniać się z tłumu
  • zapach unisex

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
gałka muszkatołowa, szafran, imbir
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
balsam gurjan, cedr, drzewo sandałowe
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, biały bursztyn, agar
Grupy zapachów
aromatyczne, przyprawowe, drzewne

Ajmal to firma mająca siedzibę w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marka została założona przez Late Haji Ajmal w Indiach w latach 50. poprzedniego stulecia. Jest to rodzinna firma kierowana od początku przez dynastię Ajmal, której każdy członek pełni określoną funkcję. W krótkim czasie od powstania zaczęła dobrze prosperować, koncentrując się na produkcji perfum. Ajmal to synonim luksusu i wysokiej jakości. Dzięki współpracy z czołowymi markami perfumeryjnymi z Europy, a przede wszystkim z Francji, Włoch, Szwajcarii i Niemiec, powoli trafia do świadomości klientów z tej części świata. Warto dodać, że na Bliskim Wschodzie marka ta należy do czołowych producentów perfum.