Ajmal Khofooq olejek perfumowany (bez alkoholu) bez alkoholu unisex

Ajmal Khofooq olejek perfumowany (bez alkoholu)    bez alkoholu unisex
Ajmal Khofooq olejek perfumowany (bez alkoholu)    bez alkoholu unisex
18 ml
112,90

627,22 / 100 ml, w tym VAT
Kod: AJM00454 | 2 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 16.06.2021
Nasze sklepy
środa 16.06.2021

Opis Ajmal Khofooq
Skład

Nawet zwykły dzień może stać się wyjątkowym doświadczeniem. Olejek perfumowany unisex Ajmal Khofooq oczaruje Twoje zmysły i doda Ci pewności siebie. Nieważne, dokąd się wybierasz – dzięki temu wyrafinowanemu zapachowi nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe.

  • zapach owocowy
  • zapach kwiatowy
  • zapach drzewny
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe, drzewne

O marce Ajmal

Ajmal to firma mająca siedzibę w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marka została założona przez Late Haji Ajmal w Indiach w latach 50. poprzedniego stulecia. Jest to rodzinna firma kierowana od początku przez dynastię Ajmal, której każdy członek pełni określoną funkcję. W krótkim czasie od powstania zaczęła dobrze prosperować, koncentrując się na produkcji perfum. Ajmal to synonim luksusu i wysokiej jakości. Dzięki współpracy z czołowymi markami perfumeryjnymi z Europy, a przede wszystkim z Francji, Włoch, Szwajcarii i Niemiec, powoli trafia do świadomości klientów z tej części świata. Warto dodać, że na Bliskim Wschodzie marka ta należy do czołowych producentów perfum.

Recenzje Ajmal Khofooq