Skip to main content

AjmalEvoke Silver Edition woda perfumowana dla kobiet

Ajmal Evoke Silver Edition woda perfumowana dla kobiet
Ajmal Evoke Silver Edition woda perfumowana dla kobiet
Zaoszczędź
213,00

Zaoszczędź 9%
75 ml
192,00

W magazynie | 256,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AJM0175
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Sięgnij po zapach, który sprawi, że staniesz się niezapomniana. Damska woda perfumowana Ajmal Evoke Silver Edition stanowi ucieleśnienie luksusu i ekskluzywności, a jej doskonała kompozycja zapachowa zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby.

  • zapach owocowy
  • zapach kwiatowy
  • słodki zapach
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytrusy, owoce
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
nuty kwiatowe
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
rzadkie lasy
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Ajmal to firma mająca siedzibę w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marka została założona przez Late Haji Ajmal w Indiach w latach 50. poprzedniego stulecia. Jest to rodzinna firma kierowana od początku przez dynastię Ajmal, której każdy członek pełni określoną funkcję. W krótkim czasie od powstania zaczęła dobrze prosperować, koncentrując się na produkcji perfum. Ajmal to synonim luksusu i wysokiej jakości. Dzięki współpracy z czołowymi markami perfumeryjnymi z Europy, a przede wszystkim z Francji, Włoch, Szwajcarii i Niemiec, powoli trafia do świadomości klientów z tej części świata. Warto dodać, że na Bliskim Wschodzie marka ta należy do czołowych producentów perfum.