Skip to main content

Air WickTouch of Luxury Precious Silk & Oriental Orchids dyfuzor zapachowy z napełnieniem

Air Wick Touch of Luxury Precious Silk & Oriental Orchids dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Air Wick Touch of Luxury Precious Silk & Oriental Orchids dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Zaoszczędź
27,40

Zaoszczędź 19%
25 ml
22,00

W magazynie | 88,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ARW00164
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Dyfuzor zapachowy Air Wick Touch of Luxury Precious Silk & Oriental Orchids stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach
  • świeży zapach
  • słodki aromat

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną. Tylko dla dorosłych.
Cały tekst

Skład

Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy, słodki, świeży
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.