Air Wick Spread the Joy Warm Apple Crumble

elektryczny odświeżacz powietrza 19 ml z napełnieniem

Air Wick Spread the Joy Warm Apple Crumble elektryczny odświeżacz powietrza 19 ml z napełnieniem
19 ml

Kod: AWI2924 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Air Wick Spread the Joy Warm Apple Crumble
19 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Air Wick Spread the Joy Warm Apple Crumble

Elektryczny odświeżacz powietrza Air Wick Spread the Joy Warm Apple Crumble wypełni Twój dom przyjemnym zapachem i stworzy w nim atmosferę harmonii.

Właściwości:

  • wykwintny zapach

Sposób użycia:
Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja wypełniająca produkt zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Zawiera ekstremalnie palny aerozol. Chroń przed gorącymi powierzchniami, iskrami, otwartym ogniem i innymi źródłami ciepła. Naczynie jest pod ciśnieniem, w przypadku ogrzania lub naruszenia opakowania może się rozerwać.

Skład

Charakter domowego zapachu
smakowity

O marce Air Wick

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.  

Ocena Air Wick Spread the Joy Warm Apple Crumble

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!