Air WickBotanica Island Rose & African Geranium odświeżacz w aerozolu z różanym aromatem

Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium odświeżacz w aerozolu z różanym aromatem
Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium odświeżacz w aerozolu z różanym aromatem
Zaoszczędź
18,00

Zaoszczędź 11%
237 ml
16,00

6,75 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ARW00184 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 25.10.2021
Nasze sklepy
sobota 23.10.2021

Opis Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium
Skład

Spray do mieszkania Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium za jednym naciśnięciem wypełni pomieszczenia pięknym aromatem. Dzięki jego natychmiastowemu działaniu możesz się cieszyć przyjemnym zapachem od razu w chwili, gdy tego potrzebujesz.

Właściwości:

  • świeży zapach
  • owocowy zapach
  • kwiatowy zapach

Skład:

  • na bazie olejków eterycznych

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Rodzaj zapachu do domu
świeży

O marce Air Wick

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.  

Recenzje Air Wick Botanica Island Rose & African Geranium