Air WickBotanica Caribbean Vetiver & Sandal Wood odświeżacz powietrza

Air Wick Botanica Caribbean Vetiver & Sandal Wood odświeżacz powietrza
Air Wick Botanica Caribbean Vetiver & Sandal Wood odświeżacz powietrza
237 ml
15,45

W magazynie | 6,52 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ARW00185
1
Upominek dla Ciebie
Już teraz zyskaj 20% zniżki na zapachy do domu. Wpisz w koszyku kod home, a zniżka będzie Twoja. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Odświeżacz powietrza Air Wick Botanica Caribbean Vetiver & Sandal Wood rozprzestrzeni zapach w Twoim domu i stworzy przyjemną atmosferę. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i przynosi natychmiastową pomoc w walce z niepożądanymi zapachami w Twoim domu.

Właściwości:

  • drzewny zapach
  • świeży zapach
  • kwiatowy zapach

Skład:

  • na bazie olejków eterycznych

Sposób użycia:
Spray zapachowy jest odpowiedni do niewielkich pomieszczeń. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Rodzaj zapachu do domu
drzewny, kwiatowy, świeży

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.