Air WickAroma Mist Calming Rose napełnianie do dyfuzorów

Air Wick Aroma Mist Calming Rose napełnianie do dyfuzorów
Air Wick Aroma Mist Calming Rose napełnianie do dyfuzorów
Nowość
20 ml
29,40

Ponad 5 szt. w magazynie | 147,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ARW00192
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Zapasowy wkład Air Wick Aroma Mist Calming Rosezmieni zapach każdego pomieszczenia odpowiednio do Twojego aktualnego nastroju.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach
  • owocowy zapach
  • zwiewny czysty zapach
  • doskonałe do medytacji i relaksu
  • zapewnia lepszy nastrój i optymistyczne podejście do życia

Sposób użycia:
Wymień wkład zgodnie z załączoną instrukcją.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Może powodować reakcję alergiczną.
Cały tekst

Skład

Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy, słodki, owocowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
elektryczny

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.