Abercrombie & Fitch A & F Summer

woda kolońska dla mężczyzn 50 ml

Abercrombie & Fitch A & F Summer woda kolońska dla mężczyzn 50 ml
Abercrombie & Fitch A & F Summer woda kolońska dla mężczyzn 50 ml
50 ml

Kod: ABE0462 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Złoż zamówienie powyżej 170 zł i wybierz jeden z trzech pięknych prezentów w koszyku. Do wyboru masz Notino Korean Beauty - limitowany zestaw trzech koreańskich masek do twarzy, Notino Travel - zestaw podróżny kosmetycznych buteleczek lub Notino Summer is Yours - stylową torbę plażową.
Abercrombie & Fitch A & F Summer
50 ml

Opis perfum Abercrombie & Fitch A & F Summer

Woda kolońska Abercrombie & Fitch A & F Summer to doskonały, nowoczesny zapach, który doda Ci niepowtarzalnej charyzmy i ułatwi osiąganie wytyczonych celów.

  • aromatyczny zapach
  • dla nowoczesnego miłośnika przygód
  • do używania na co dzień

Skład

Złożenie
biały pieprz, mech, szałwia
Grupy zapachów
aromatyczne, wodne

O marce Abercrombie & Fitch

Perfumy Abercrombie & Fitch | Abercrombie & Fitch to marka, która szczyci się naprawdę długą historią. Wszechstronny producent mody powstał w 1982 r. ma więc już ustaloną pozycję na rynku. Pomimo że koncentruje się głównie na odzieży dla młodych ludzi, preferujących styl sportowy i casual, oferuje dziś o wiele więcej.
Ponieważ perfumy Abercrombie & Fitch nie są tak znane jak inne marki, tym bardziej potrafią zaskoczyć swoją kompozycją, skierowaną głównie do osób młodych wiekiem i duchem.
Zapachy Abercrombie & Fitch odznaczają się tym, że nie epatują swoim charakterem od razu po aplikacji. Zapach musi się rozwinąć, dopiero po chwili pojawia się jego niepowtarzalny urok.

Ocena Abercrombie & Fitch A & F Summer

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!