A-Derma Exomega spray kojący do skóry suchej i atopowej

A-Derma Exomega spray kojący do skóry suchej i atopowej
A-Derma Exomega spray kojący do skóry suchej i atopowej
200 ml
76,70

38,35 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ADE01993 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 3.08.2021
Nasze sklepy
wtorek 3.08.2021

Opis A-Derma Exomega
Właściwości

Spray do ciała A-Derma Exomega zapewni przyjemne odświeżenie kiedykolwiek w ciągu dnia.

Właściwości:

  • łagodzi podrażnienia
  • pielęgnuje skórę ciała

Skład:

  • co najmniej 97% składników pochodzenia naturalnego

Sposób użycia:
Aplikuj kiedykolwiek w ciągu dnia.

Ważna uwaga

Ostrzeżenia: Chronić przed dziećmi.

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Cały tekst

Właściwości

Typ skóry
sucha, skóra atopowa i egzema

O marce A-Derma

Pozytywny wpływ kąpieli owsianych na skórę znali już nasi przodkowie. Od ponad 30 lat w laboratoriach francuskiej marki A-Derma przebiegają badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji.
Na potrzeby marki A-Derma jej specjaliści z ponad 80 odmian wybrali owies biały Rhealba®.
W badaniach porównawczych owies Rhealba® okazał się być najbardziej odpowiedni dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry ze względu na swoje wyraźnie łagodzące, regeneracyjne, odżywcze, nawilżające i przeciwutleniające właściwości.
Uprawiany jest w południowo-zachodniej Francji w ściśle kontrolowanych warunkach. Rolnikom, którzy dostarczają owies marce A-Derma, nie wolno używać nawozów sztucznych, pestycydów ani fungicydów. Nie wykorzystują genetycznie modyfikowanych ziaren. Zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście są niezwykle istotne dla marki A-Derma, dlatego też w hodowli wszystkie materiały organiczne poddaje się w maksymalnym stopniu recyklingowi.
Celem badań jest dostarczenie na rynek produktów, które zapewnią maksymalnie bezpieczną, naturalną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Dla potwierdzenia skuteczności przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość. O produktach można bez przesady powiedzieć, że łączą profesjonalne badania z siłą i mądrością przyrody.
Wieloletnia współpraca marki z dermatologami przyniosła np. spadek użycia miejscowych kortykoidów. Pozytywnie oceniają to zarówno pacjenci, jak i lekarze. Marka A-Derma wchodzi w skład portfolio francuskiej firmy Pierre Fabre.  

Recenzje A-Derma Exomega