A-Derma Exomega kojąca kąpiel do skóry suchej i atopowej

7×
A-Derma Exomega kojąca kąpiel do skóry suchej i atopowej
A-Derma Exomega kojąca kąpiel do skóry suchej i atopowej
59,20
23,68 / 100 ml, w tym VAT
250 ml
Kod: ADE1605 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 9.08.2021
Nasze sklepy
sobota 7.08.2021

Opis A-Derma Exomega
Właściwości

Uprość pielęgnację wrażliwej skóry. Kojąca kąpiel A-Derma Exomega zapewnia nawilżenie i nawodnienie bardzo suchej i atopowej skóry, bez konieczności stosowania produktu bezpośrednio na niej.

Podczas kąpieli następuje łagodzenie podrażnień i odbudowa naturalnej bariery skórnej. Kojąca kąpiel A-Derma Exomega jest przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Właściwości:

  • łagodzi napięcie, pieczenie i swędzenie skóry
  • zapewnia skórze intensywną dawkę nawodnienia
  • wspomaga naturalną odporność skóry
  • pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną i zregenerowaną
  • nie pieni się, jest hipoalergiczny

Skład:

  • ekstrakt z owsa Rhealba® – łagodzi, regeneruje i nawilża skórę
  • aktywna technologia Filaxerine® – odbudowuje barierę skórną
  • gliceryna – wspomaga utrzymywanie optymalnego poziomu nawodnienia skóry

Jak stosować:
Dolej do kąpieli zawartość 2 nakrętek (dla dzieci) lub 4 nakrętek (dla dorosłych). Idealna temperatura kąpieli powinna wynosić 32–33 °C. W wannie należy pozostać kilka, maksymalnie 10 minut. Nie spłukuj ciała, osusz się delikatnie ręcznikiem, nie trąc skóry.

Właściwości

Typ skóry
sucha, skóra atopowa i egzema

O marce A-Derma

Pozytywny wpływ kąpieli owsianych na skórę znali już nasi przodkowie. Od ponad 30 lat w laboratoriach francuskiej marki A-Derma przebiegają badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji.
Na potrzeby marki A-Derma jej specjaliści z ponad 80 odmian wybrali owies biały Rhealba®.
W badaniach porównawczych owies Rhealba® okazał się być najbardziej odpowiedni dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry ze względu na swoje wyraźnie łagodzące, regeneracyjne, odżywcze, nawilżające i przeciwutleniające właściwości.
Uprawiany jest w południowo-zachodniej Francji w ściśle kontrolowanych warunkach. Rolnikom, którzy dostarczają owies marce A-Derma, nie wolno używać nawozów sztucznych, pestycydów ani fungicydów. Nie wykorzystują genetycznie modyfikowanych ziaren. Zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście są niezwykle istotne dla marki A-Derma, dlatego też w hodowli wszystkie materiały organiczne poddaje się w maksymalnym stopniu recyklingowi.
Celem badań jest dostarczenie na rynek produktów, które zapewnią maksymalnie bezpieczną, naturalną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Dla potwierdzenia skuteczności przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość. O produktach można bez przesady powiedzieć, że łączą profesjonalne badania z siłą i mądrością przyrody.
Wieloletnia współpraca marki z dermatologami przyniosła np. spadek użycia miejscowych kortykoidów. Pozytywnie oceniają to zarówno pacjenci, jak i lekarze. Marka A-Derma wchodzi w skład portfolio francuskiej firmy Pierre Fabre.  

Recenzje A-Derma Exomega7