A-Derma Epitheliale A.H. Epitheliale A.H krem naprawczy do skóry suchej i atopowej

1×
A-Derma Epitheliale A.H. Epitheliale A.H krem naprawczy do skóry suchej i atopowej
A-Derma Epitheliale A.H. Epitheliale A.H krem naprawczy do skóry suchej i atopowej
100 ml

Kod: ADE0964 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis A-Derma Epitheliale A.H. Epitheliale A.H
Właściwości

Doskonały produkt, który wspomaga regenerację skóry po drobnych zabiegach chirurgicznych lub estetycznych. Krem naprawczy do skóry suchej i atopowe A-Derma Epitheliale A.H. Epitheliale A.H przyspiesza gojenie powierzchownych uszkodzeń skóry. Można go stosować jako pielęgnację po laserowym zabiegu estetycznym, peelingu chemicznym, mezoterapii, krioterapii lub w przypadku stłuczeń wokół paznokci, lub popękanej skóry na piętach.

Właściwości:

  • wspomaga regenerację skóry
  • doskonale nawilża i odświeża
  • koi podrażnioną skórę
  • przywraca skórze uczucie komfortu
  • przyspiesza gojenie

Skład:

  • ekstrakt z owsa Rhealba® – koi skórę
  • olej owsiany Rhealba® – regeneruje skórę
  • kwas hialuronowy 0,2% – regeneruje i nawilża

Sposób użycia:
Krem  nakładaj na oczyszczoną i osuszoną skórę. Delikatnie wklepuj 2-3 razy dziennie.

Właściwości

Typ skóry
wrażliwa, sucha, skóra atopowa i egzema
Substancje aktywne
kwas hialuronowy

O marce A-Derma

Pozytywny wpływ kąpieli owsianych na skórę znali już nasi przodkowie. Od ponad 30 lat w laboratoriach francuskiej marki A-Derma przebiegają badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji.
Na potrzeby marki A-Derma jej specjaliści z ponad 80 odmian wybrali owies biały Rhealba®.
W badaniach porównawczych owies Rhealba® okazał się być najbardziej odpowiedni dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry ze względu na swoje wyraźnie łagodzące, regeneracyjne, odżywcze, nawilżające i przeciwutleniające właściwości.
Uprawiany jest w południowo-zachodniej Francji w ściśle kontrolowanych warunkach. Rolnikom, którzy dostarczają owies marce A-Derma, nie wolno używać nawozów sztucznych, pestycydów ani fungicydów. Nie wykorzystują genetycznie modyfikowanych ziaren. Zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście są niezwykle istotne dla marki A-Derma, dlatego też w hodowli wszystkie materiały organiczne poddaje się w maksymalnym stopniu recyklingowi.
Celem badań jest dostarczenie na rynek produktów, które zapewnią maksymalnie bezpieczną, naturalną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Dla potwierdzenia skuteczności przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość. O produktach można bez przesady powiedzieć, że łączą profesjonalne badania z siłą i mądrością przyrody.
Wieloletnia współpraca marki z dermatologami przyniosła np. spadek użycia miejscowych kortykoidów. Pozytywnie oceniają to zarówno pacjenci, jak i lekarze. Marka A-Derma wchodzi w skład portfolio francuskiej firmy Pierre Fabre.  

Recenzje A-Derma Epitheliale A.H. Epitheliale A.H1