A-Derma Dermalibour+ krem chroniący przed działaniem czynników zewnętrznych

2×
A-Derma Dermalibour+ krem chroniący przed działaniem czynników zewnętrznych
A-Derma Dermalibour+ krem chroniący przed działaniem czynników zewnętrznych
100 ml
48,70

48,70 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ADE1603 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 5.08.2021
Nasze sklepy
czwartek 5.08.2021

Opis A-Derma Dermalibour+
Właściwości

Właściwości:

  • szybko się wchłania

Skład:

  • bez środków perfumujących
  • preparat jest hipoalergiczny

Sposób użycia:
Stosuj codziennie rano i/lub wieczorem. Nanieś na oczyszczoną skórę i wmasuj kolistymi ruchami.

Właściwości

Konsystencja
krem
Efekt
łagodzenie, chroni przed czynnikami zewnętrznymi
Ochrona przed słońcem
bez SPF
Jak stosować
na dzień, na noc, na dzień i na noc

O marce A-Derma

Pozytywny wpływ kąpieli owsianych na skórę znali już nasi przodkowie. Od ponad 30 lat w laboratoriach francuskiej marki A-Derma przebiegają badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji.
Na potrzeby marki A-Derma jej specjaliści z ponad 80 odmian wybrali owies biały Rhealba®.
W badaniach porównawczych owies Rhealba® okazał się być najbardziej odpowiedni dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry ze względu na swoje wyraźnie łagodzące, regeneracyjne, odżywcze, nawilżające i przeciwutleniające właściwości.
Uprawiany jest w południowo-zachodniej Francji w ściśle kontrolowanych warunkach. Rolnikom, którzy dostarczają owies marce A-Derma, nie wolno używać nawozów sztucznych, pestycydów ani fungicydów. Nie wykorzystują genetycznie modyfikowanych ziaren. Zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście są niezwykle istotne dla marki A-Derma, dlatego też w hodowli wszystkie materiały organiczne poddaje się w maksymalnym stopniu recyklingowi.
Celem badań jest dostarczenie na rynek produktów, które zapewnią maksymalnie bezpieczną, naturalną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Dla potwierdzenia skuteczności przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość. O produktach można bez przesady powiedzieć, że łączą profesjonalne badania z siłą i mądrością przyrody.
Wieloletnia współpraca marki z dermatologami przyniosła np. spadek użycia miejscowych kortykoidów. Pozytywnie oceniają to zarówno pacjenci, jak i lekarze. Marka A-Derma wchodzi w skład portfolio francuskiej firmy Pierre Fabre.  

Recenzje A-Derma Dermalibour+2