54 CelsiusPyroPet HOPPA (Bunny) świeczka peach

2×
54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) świeczka peach
54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny) świeczka peach
17 cm

Kod: 54C00193 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Zamów minimum dwie świece, a zyskasz na nie 15% zniżki z kodem candle. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)
Skład

Hip, Hop, Hura! Świeca PyroPet HOPPA w kolorze brzoskwiniowym na pierwszy rzut oka przypomina słodkiego króliczka, ale wewnątrz kryje się przerażająca niespodzianka! Kiedy wosk się wypala, ze świecy stopniowo wyłania się metalowy szkielet. Nieco makabryczny efekt jest jednocześnie zabawny i oryginalny, a jako element wyposażenia wnętrz nie ma sobie równych.

Hoppa to częste imię króliczka domowego, które po islandzku oznacza skok. Ty też podskoczysz, kiedy odkryjesz prawdziwy charakter małego króliczka Hoppa. Świeczka może dostarczyć ekscytujących emocji Tobie lub możesz dać ją komuś w prezencie – i tylko od Ciebie zależy, czy uprzedzisz obdarowaną osobę, co ją czeka...

Właściwości:

  • uroczy króliczek po zapaleniu odkryje swoje prawdziwe, przerażające oblicze
  • idealna dla miłośników oryginalnych designerskich gadżetów, króliczków i innych zwierzątek
  • oryginalna świeca może być wyjątkowym pomysłem na prezent
  • minimalistyczny i niebanalny design wzbogaci każde wnętrze

Materiał:

  • parafina, bawełniany knot i aluminiowy szkielet

Jak stosować:
Każda ze świeczek 54 Celsius PyroPet pali się i topi w unikalny sposób, który odróżnia je od zwykłych świec. Podczas spalania świeca może uwalniać większą ilość płynnego wosku, wskazane jest więc umieszczenie jej na podstawce o średnicy minimum 25 cm. Nie dotykaj szkieletu świecy podczas jej spalania ani wkrótce po wypaleniu z uwagi na ryzyko poparzenia. Jeśli knot jest dłuższy niż 0,5 cm, skróć go. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Rodzaj zapachu do domu
czysty
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
inny

Recenzje 54 Celsius PyroPet HOPPA (Bunny)2